HIZMETLERIMIZ
 

Eğitime Katkı Projesi

 
 
Günümüz koşullarında, ilköğretimde SBS (Seviye Belirleme Sınavı) 6.sınıfta başlayıp 7 ve 8. sınıflarda yapılmaktadır. Bu da çocukların 3, 4 ve 5. sınıflardan itibaren 6-7-8. sınıflarda da devam eden bir SINAV maratonuna hazırlanmayı gerektirmektedir. Aileleri mevcut ekonomik koşulların zorladığı bu dönemde dershanelere verilen yüksek ücretler öğrenciler arasında adil olmayan bir dengesizliği oluşturuyor; dershane parası verebilenler ve dershane parası veremeyenler. Aynı koşullarda 9,10,11,12. sınıflarda sürüp üniversiteye ancak ekonomik yapıları müsait, dershaneye gidebilen çocuklar başarı elde edip girebiliyor. İşte bu noktada Eğitim Kültür Sanat(EKSDER) Derneğimiz çocuklar arasında adil bir hazırlık için:
 
  1) Eksdershane (Online Eğitim)  
  2) EKSDERSHANE(SBS, ÖSS olarak)  
 
Hazırlanan VCD-DVD formatındaki derslerin CD'ye yüklenip çocukların evde ders çalışma kısaca dershaneyi eve getirme yöntemiyle eğitimde fırsat eşitliğini sağlamış bulunuyoruz.
 
 
Bu koşulda idari kurumların küçük ekonomik katkılarıyla veye ailelerin bütçelerini sarsmayacak ekonomik koşullarda bu değerli ürünü çocuklarımızın ve gençlerin hizmetine sunuyoruz.
 
   
 
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK(TÜRKÇE)

Mersa Evde Okul Sistemi

HER GECE BİR MASAL

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı

Her Seviye İçin Temel İngilizce Rehberi

 
                     
 
Sitemizi 131625 kişi ziyaret etmistir.
Anasayfa Ürün Arama Sipariş Takibi Hakkımızda İletişim
MERSA BASIN YAYIN - www.mersayayin.com - Tüm Hakları Saklıdır.